Najbardziej przyjemny kontra najbardziej obrzydliwy sposób na odmładzanie

Od razu ostrzegam – to nie jest wpis dla dzieci ani dla osób o wrażliwym żołądku. Nie czytaj tego, jeśli nie lubisz przekraczać granicy tabu. Ten wpis bywa seksowny a czasem obrzydliwy. Uprzedzałam więc czytasz na własną odpowiedzialność.

Zaczniemy od jasnej strony mocy. Jak zapewne wiecie, wschodnie sztuki miłości od zawsze uważają spermę za cenny eliksir zawierający siłę życiową, rodzaj ożywczej i twórczej energii. Ba! Niektóre zalecają, żeby mężczyzna tego cennego skarbu pod żadnym pozorem nie oddawał! Niewielu jednak ma wystarczająco silną wolę, aby się przed tym powstrzymać. I tu dochodzimy do sedna, czyli loda pięknie zwanego fellatio.

Moi drodzy, wszelkie źródła wskazują, że już sama czynność wykonywania fellatio ma moc odmładzania! Uruchamia bowiem mięśnie jarzmowe, policzkowe, okrężne ust oraz dwubrzuścowe*. Tak, to potwierdzone. Lód działa jak lifting twarzy! Ujędrnia i wygładza górne partie policzków, okolice ust a na dodatek usuwa drugi podbródek!

A teraz kolejna niespodzianka. Naukowcy odkryli rewolucyjne właściwości jednego ze składników spermy – spermidyny. Udowodniono, że opóźnia ona procesy starzenia się komórek. Myszy, które konsumowały spermidynę, żyły przeciętnie 30% dłużej! Mówi się, że suplementy diety ze spermidyną będą w stanie wydłużyć nam życie o 25 lat a sama substancja ma bardzo silne właściwości przeciwzmarszczkowe. Co prawda wymyślono już spermę syntetyczną, ale … wnioski wyciągnijcie sami.

Namiętny pocałunek z kolei może uruchomić aż 30 mięśni twarzy i szyi. To znaczy, że działa lepiej niż najlepszy krem przeciwzmarszczkowy!

No właśnie… W kwestii substancji odmładzających… Uprzedzałam, że przejdziemy na ciemniejszą stronę mocy. Zdajecie sobie sprawę, że niektórzy dla podtrzymania młodości, są w stanie zrobić dosłownie wszystko. Oglądaliście film „Ze śmiercią jej do twarzy”? Polecam 🙂

W składzie pewnych ekskluzywnych kosmetyków przeciwzmarszczkowych, znanych z tego, że są stosowane przez gwiazdy, jest (wcale nie syntetyczna, lecz zupełnie naturalna) sperma byka.

Photo by Valeria Boltneva from Pexels
"Sekret młodości Facefitness" Patrycja Kondracka

Dodaj komentarz