Chcesz zachować młodzieńczy owal? Noś japoński stanik do twarzy!

Jak sama nazwa wskazuje FaceBra to po prostu stanik do twarzy. Brzmi śmiesznie, wygląda też śmiesznie, ale cel jest szczytny: został wymyślony (oczywiście w Japoni) głównie po to, żeby zapobiegać a może nawet cofać zmiany grawitacyjne na twarzy. Czy wiecie co to jest trójkąt młodości? Coś czego utrata niestety wydaje się być nieubłagalna dla każdego i każdej z nas:

trojkat mlodości

I ten właśnie odwrócony trójkąt to wróg, z którym walczy FaceBra. Czy skutecznie? Oczywiście. Pod warunkiem, że używamy go regularnie np. do spania. Wiele profesjonalnych zabiegów dla cer dojrzałych, które mają na celu poprawę owalu twarzy polega na stosowaniu specjalnych bandaży albo materiałowych masek naciągających okolice żuchwy. Niektóre z nich są napinane tak mocno, że wręcz na siłę zaczepia się je o uszy. Ten patent jednak nie należy do współczesnych trendów w kosmetyce twarzy i raczej odchodzi obecnie w zapomnienie.

Nie zalecam stosowania stanika, gdy leczycie jakiekolwiek stany zapalne na twarzy. Nakładajcie go zawsze na zdrową i porządnie oczyszczoną skórę, wybierzcie też stanik z antybakteryjnego materiału. Najbardziej higienicznie wygląda ten model, ale pewnie też jest najmniej wygodny:

japan-lift

Stanik do twarzy ma za zadanie nie tylko zapobiegać opadaniu policzków, ale również je wyszczuplić. Efekty mają być jak poniżej (bardzo obiecujące):

41aucVGZtYL

Reasumując: niedawno zostałam szczęśliwą posiadaczką FaceBra, ale muszę się przyznać, że wstydzę się go założyć. Ale podczas którejś z samotnych nocy w końcu na pewno się odważę. Ciekawość mnie zżera. No i czego się nie robi dla urody?

Zamówiłam dla siebie i dla Was, zapraszam do sklepu na zakupy:
http://www.senso.olsztyn.pl/kategoria-produktu/gadzety-anti-age/


Zdjęcia i linki do produktów:

https://www.amazon.com/Style-Wrinkle-Slimming-Cheek-Choice/dp/B01JBTBXWY?keywords=face%2Bbra&qid=1538575251&sr=8-7&ref=sr_1_7&th=1
https://www.parkstreetclinic.co.uk/single-post/2017/11/23/The-triangle-of-youth

http://www.thegloss.com/beauty/stop-aging-with-this-anti-aging-face-bra/

https://www.amazon.com/Style-Wrinkle-Slimming-Cheek-Choice/dp/B01JBTBXWY?keywords=face%2Bbra&qid=1538575251&sr=8-7&ref=sr_1_7&th=1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: