Współpraca

Witaj w sekcji „Współpraca” na blogu podrozekosmetyczne.pl! Jeśli szukasz możliwości promocji swojej marki, to dobrze trafiłeś. Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy, które przyczynią się do stworzenia nowych, ciekawych treści i będą się podobać moim czytelnikom!

współpraca - Kasia z Podrozekosmetyczne.pl
Kasia z podrozekosmetyczne.pl na Islandii

Proponuję następujące formy współpracy:

Recenzje kosmetyków

Jestem zainteresowana testowaniem nowych produktów kosmetycznych, aby móc przygotować dla moich czytelników rzetelną i wartościową recenzję. Jeśli chcesz, abyśmy przetestowała i opisała Twój produkt, w warunkach pielęgnacji domowej lub gabinetowej, skontaktuj się ze mną.

Posty sponsorowane

Jeśli szukasz sposobu na promocję swojej marki lub produktów, mogę przygotować dla Ciebie post sponsorowany. Będzie to treść, która pozwoli na wypromowanie Twojego produktu lub marki wśród moich czytelników.

Współpraca w projektach turystycznych

Jestem otwarta na współpracę z firmami turystycznymi, aby móc przygotować dla moich czytelników wartościowe materiały związane z podróżami. Mogę przygotować artykuły o ciekawych miejscach, relacje z wyjazdów czy poradniki turystyczne.

Inne formy współpracy

Jeśli masz inne propozycje współpracy, chętnie wysłucham Twoich pomysłów i wspólnie dopasujemy najlepszą formę współpracy.

Zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail: kasia@podrozekosmetyczne.pl. Odpowiem na Twoją wiadomość najszybciej jak to możliwe.

współpraca - Kasia z Podrozekosmetyczne.pl
Kasia z Podrozekosmetyczne.p w Egipcie

Podróże kosmetyczne – pasja i pomysł

Oprócz współpracy w ramach bloga, chętnie zaproszę także firmy do partnerstwa w moim nowym projekcie – programie telewizyjnym „Podróże kosmetyczne”. To nowatorski format, który połączy w sobie elementy programu podróżniczego oraz kosmetycznego. W ramach programu będę odwiedzać różne zakątki świata, gdzie poznam lokalne tajemnice pielęgnacyjne i odkryję unikalne składniki kosmetyczne. Pokażę, jak wykorzystać je w domowych zabiegach pielęgnacyjnych, a także omówię ich właściwości i zastosowanie. Współpraca w ramach programu to szansa na wypromowanie swoich produktów kosmetycznych w nowatorski i nietypowy sposób, który na pewno przyciągnie uwagę widzów zainteresowanych zdrowiem i urodą.

współpraca Kasia z Podrozekosmetyczne.pl
Kasia z Podrozekosmetyczne.pl w kuchni

Współpraca marketingowa

Potencjalna współpraca marketingowa nie ogranicza się wyłącznie do bloga i programu telewizyjnego. Chętnie współpracuję również na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i YouTube. Na moim kanale YouTube publikuję materiały wideo dotyczące tematyki podróży kosmetycznych, planuję go rozszerzyć o porady dotyczących pielęgnacji skóry, gotowania a także testowanie i recenzowanie kosmetyków. Na moim Instagramie zaś dzielę się inspiracjami kosmetycznymi i podróżniczymi, ale także swoim codziennym życiem. Mogę tam przeprowadzać różnego rodzaju konkursy i akcje promocyjne. Współpraca w ramach tych kanałów to szansa na dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców i wzmocnienie wizerunku marki w świecie kosmetyków i podróży.